Menu

Zpracování osobních údajů

Kdo:

Správcem Vašich osobních údajů (dále jen „správce“) je Oldřich Bujnoch se sídlem Topolská 739, 537 05 Chrudim 5, zapsaná v obchodním rejstříku.

Jaké:

Zpracováváme tyto Vaše osobní údaje: datum narození, pohlaví, státní příslušnost, startovní číslo, dosažený čas v závodě, pořadí v závodě, pořadí v kategorii, / údaje jsou nezbytné pro Vaše zařazení do správné výsledkové kategorie dle pravidel závodu, určení oficiálního pořadí v závodě a Vaši identifikaci běžce); jméno, příjmení, adresa bydliště, e-mail, telefon (to jsou údaje  potřebné pro uzavření smlouvy o registraci k závodu mezi pořadatelem a Vámi jako účastníkem běžeckého závodu, který se na daný závod registruje).

Účel:

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů a to v souvislosti s organizací běžeckých závodů. Správce údajů zpracovává Vaše osobní údaje pro účely:

 

Vaše osobní údaje:

Získáváme přímo od Vás prostřednictvím registrace do běžeckých závodů; přihlášení k odběru newsletterů; kontaktní formulář na webových stránkách; přímá písemná, osobní nebo elektronická komunikace.

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu