Menu

Seznam registrovaných závodníků koloběžců v půlmaratonu

Počet registrovaných závodníků: 95.
  • 1
JménoVariabilní symbol:Startovací čísloKategorieZeměAtletický klub (firma)
Walzerová Kateřina 24060108nebylo přidělenosenior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Janovská Marie24060107nebylo přidělenokadet (2005 - 2007)ČESKÁ REPUBLIKA
Veselá Natálie24060106nebylo přidělenoČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Kunvald
Veselá Daniela24060105nebylo přidělenosenior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Kunvald
Machač Tomáš24060104nebylo přidělenoveterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Keller Josef24060103nebylo přidělenosenior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Přibylová Zuzana24060102nebylo přidělenoČESKÁ REPUBLIKACOCONi
Koláček Ondřej24060101nebylo přidělenosenior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKABoKolobka tým Ostrava
Nováková Barbora240601004088senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Kunvald
Keller Petr240600994087ultraveterán (1960 a starší)ČESKÁ REPUBLIKABKG
Havlík Lukáš240600984086ČESKÁ REPUBLIKAKOSTKA RIO
Schneiderová Vanda240600974085ČESKÁ REPUBLIKAKOSTKA RIO
Cipra Pavel240600944080master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKARECYKLÁČI DDM Rokycany
Baxa Kryštof240600934084junior (2002 - 2004ČESKÁ REPUBLIKAPSP - Klub koloběhu Plzeň
Baxa Jiří240600924083master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAPSP - Klub koloběhu Plzeň
Janda Martin240600914077veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAJAFIDUTO 1984
Maixner Radek240600904082master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Povr Ladislav240600894076veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Sedláček David240600884081senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKALipník dragons
Kislingerová Ivana240600864079veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAJaFiDuTo 1984
Pytela Vlastimil240600854075master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKABKG
Knotek Jan240600834073senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Bejbl Ondřej240600824072master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKACOCONi
Horáček Michal240600814074senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Žaba Martin240600804069ultraveterán (1960 a starší)ČESKÁ REPUBLIKACOCONi
Máslo Aleš240600794068master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAENERVIT
Fořtová Michaela240600784067senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Kunvald
Kunešová Martina240600774066master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAVSK Humanita Praha
Kuneš Lukáš240600764065senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAVSK Humanita Praha
Plucar Vlastimil 240600754078master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKolobezci Pardubice
Elgr Josef 240600744071senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAJAFIDUTO 1984
Šrolerová Kamila240600734070master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAT.J.Sokol Maxičky
Točík Rostislav240600724064veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAJAFIDUTO 1984
Eidrnová Drahomíra 240600694061senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAINVICTUS TEAM
Chmelík Jirka240600684063master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Štucbartová Linda240600674056master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Pinďák Jiří240600664060ultraveterán (1960 a starší)ČESKÁ REPUBLIKAKooperativa
Bacílková Lenka240600654059master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKooperativa
Petrová Gabča240600644058master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKooperativa
Lubovský Vít 240600634057master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAINVICTUS TEAM
Čimbora Radek240600624055master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Vala Richard240600614054senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAFoxconn
Krečmer Filip240600604053ČESKÁ REPUBLIKAKOSTKA RIO
Krečmer Patrik240600594052master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKOSTKA RIO
Horych Pavel 240600584051veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAKOB Kladno
Hrůza Vojtěch240600574050senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKABez Pedálů
Brejcha Šimon240600564049ČESKÁ REPUBLIKANajdisilego
Džubera Aleš240600554048veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Štípalová Hana240600544046senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAINVICTUS TEAM
Zbožková Andrea240600534047senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAINVICTUS TEAM
Mihulka Martin240600524045master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Kunvald
Matyáš Roman240600514044junior (2002 - 2004ČESKÁ REPUBLIKAINVICTUS TEAM
Zavadil Libor240600504043master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKASTS Chvojkovice-Brod
Mandelík Ladislav 240600494040senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKABKG
Fetterova Edita240600484041master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKACoconi
Jílek Jan240600474037veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKACOCONi
Vlk Dušan240600464036master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Kunvald
Rudolf Ladislav 240600454035master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAPSP KK Plzeň
Součková Vendula 240600444034master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAkovářství Souček team
Parizová Šárka240600434042senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAJaFiDuTo
Šmíd Jindřich240600424038senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAPSP - Klub koloběhu Plzeň
Polák Milan240600414033master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKASTS Chvojkovice-Brod
Holub Zbyněček240600404032master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKASTS Chvojkovice-Brod
Novotný Josef240600394039master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Kunvald
Rejman Jakub240600384031master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Ceplová Andrea 240600374026master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKACoconi
Hercik Zdeněk240600364027master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAUNIKOSY
Hercik Jakub240600354029junior (2002 - 2004ČESKÁ REPUBLIKAUNIKOSY
Hercik Matěj240600344030kadet (2005 - 2007)ČESKÁ REPUBLIKAUNIKOSY
Herciková Anna240600334028kadet (2005 - 2007)ČESKÁ REPUBLIKAUNIKOSY
Dymáková Veronika240600324022master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Dymáková Julie240600314021kadet (2005 - 2007)ČESKÁ REPUBLIKA
Donát Martin240600304020master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAYedoo Team
Hlína Zdeněk240600294025senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Bezchleba Petr240600274023master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKOSTKA RIO
Havlíková Jana240600264024master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKOSTKA RIO
Makovička Petr240600254019veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKACoconi
Grňák František240600224016veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Komár Martin240600214018master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Hrdonková Zuzana240600194017kadet (2005 - 2007)ČESKÁ REPUBLIKAPSP-klub koloběhu Plzeň
Fanta Martin240600184015master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAINVICTUS TEAM
Hartman Josef240600174014master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Rubinová Olga240600164013master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKARolling Cubes
Kojzar Jiří240600154012senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKARolling Cubes
Brandýská Klára240600144010master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Brandýská Aneta 240600134011kadet (2005 - 2007)ČESKÁ REPUBLIKA
Rokyta Pavel240600124009master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKACommscope CZ
Tejml Radek240600114008veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Trnka Jiří240600104007veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAČeské Budějovice
Tamchyna Petr240600094006veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Kuchařová Dagmar240600084005master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Římal Aleš 240600054003senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Suchánek Vladimír240600044002senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Vrbický Karel240600034001veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAnoho s.r.o.
Fofová Marcela 240600024004master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKobra
  • 1

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu