Menu

Seznam registrovaných závodníků koloběžců v půlmaratonu

Počet registrovaných závodníků: 63.
  • 1
JménoVariabilní symbol:Startovací čísloKategorieZeměAtletický klub (firma)
Herman Jiří210600714061master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAEurovia CS
Ceplová Andrea210600674057master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKACOCONi
Maixner Radek210600664058master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Jakoubek Martin210600654063senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Maixnerová Alena210600644060master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Maixnerová Eliška210600634059junior (2002 - 2004ČESKÁ REPUBLIKASokol Kunvald
Burian Jan210600594055master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKATJ Sokol Maxičky
Burian Jan210600584056senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAT.J. Sokol Maxičky
Ondruška Vladimír210600564054master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKABKG
Ondruška Jan210600554053junior (2002 - 2004ČESKÁ REPUBLIKABKG
Ondrušková Jana210600544052master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKABKG
Krečmer Patrik210600534051master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKOSTKA RACING
Donát Martin210600524050master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAYedoo Team
Pešek Richard210600514049master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKARožnov pod Radhoštěm
Kuneš Lukáš210600504048senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAVSK Humanita Praha
Tamchyna Petr210600494047veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Džubera Aleš210600484046veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKADolní Bousov
Jelínek Petr210600474045veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKA
Gliszczyński Mirosław210600464044ultraveterán (1960 a starší)POLANDTarnogórskie Łazęgi
Jílek Jan210600454042veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKACOCONi
Rokyta Pavel210600444043master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKACommscope CZ
Komár Martin210600434041master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Špitálská Veronika210600424038veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKABrandýs nad Labem-Stará Boleslav
Sochor David210600414036master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKOBRA
Bartůňková Jana210600404035ultraveterán (1960 a starší)ČESKÁ REPUBLIKAKOBRA
Bartůněk Ladislav210600394034ultraveterán (1960 a starší)ČESKÁ REPUBLIKABrandýs nad Labem-Stará Boleslav
Hovorková Jana 210600384033master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKOBRA
Bartůněk Ladislav210600374032senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAKOBRA
Ondrušková Lucie210600364031senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAKOBRA
Sládková Jitka210600354030veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKABrandýs nad Labem
Sobková Evelína210600344029master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKobra
Čimbora Radek210600334026master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Palošová Marcela210600324027master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Knotek Josef210600314024senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Knotek Jan210600304025senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Doubkova Ivana210600294037master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAFIDOBAR
Grimm Jana210600284028senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAKOBRA
Havlíková Jana210600274040master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAŽďár nad Sázavou
Bezchleba Petr210600264039master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAŽďár nad Sázavou
Fejl Pavel210600254023veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAPardubice
Jakoubková Romana210600244022senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Vrbová Eliška210600234021senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAPolice nad Metují
Součková Vendula210600224020master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKAKovářství Souček
Seemann David210600204062veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAPraha 3
Suchánek Vladimír210600194019senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAKoloběžci Pardubice
Šrajerová Lenka210600184018veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAChoceň
Fanta Martin210600174017master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Libscherová Zdeňka210600164016master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKABoKolobka Tým Ostrava
Libscher Petr210600154015kadet (2005 - 2007)ČESKÁ REPUBLIKABoKolobka Tým Ostrava
Zálešák Antonín210600144014veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKABo Kolobka
Šafrankova Zuzana210600134013senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAPaskov
Dytrych Jan210600124012master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKABC Hořany
Římal Aleš 210600114011senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Francová Monika210600104010veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKABoKolobka Tým Ostrava
Šmíd Jindřich210600094007senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAPSP Klub Koloběhu Plzeň
Zbožková Andrea210600084009senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKATRISTA60
Matyáš Roman210600074008junior (2002 - 2004ČESKÁ REPUBLIKATRISTA60
Trnka Jiří210600064006veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAFarmtec
Kopecký Zdeněk210600054005master (1955 - 1980)ČESKÁ REPUBLIKA
Vrbicky Karel210600044004veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAHolice
Vaníček Bernard210600034003senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKA
Vaníček Bernard210600024002veterán (1961 - 1970)ČESKÁ REPUBLIKAPardubice
Král Tomáš210600014001senior (1981 - 2001)ČESKÁ REPUBLIKAKOBRA
  • 1

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu